strona główna / reklama / Reklama na ekranie diodowym LED

Reklama na ekranie diodowym LED

Nasze nowoczesne nośniki reklamowe ekrany diodowe LED znajdują się przy stoku narciarskim oraz przy Kolejce Górskiej Adrenaline.

Dlaczego u nas? Dlaczego właśnie nasz ekran LED gwarantuje wysoką skuteczność emitowanych na nim reklam?

Odpowiedź jest prosta. Osoby przebywające nad Maltą mają czas i ochotę oglądać otoczenie. Trafiają tutaj na kilka godzin i w naturalny sposób świadomie zwracają uwagę na przekazywane im sygnały. Tutaj nie mamy do czynienia z zabieganym tłumem, czy z ulicznym korkiem, które zapewne w swojej wielkości bywają trudne do przecenienia. Jednak uwaga tych ludzi nie jest zapewne skierowana na komunikaty reklamowe. Ich koncentracja i percepcja zasadniczo kłóci się z zadaniem jaki stawiamy przed reklamami. Potwierdzają to nasze wieloletnie doświadczenia i liczne badania.

Więcej o Malcie: Tereny maltańskie, a w szczególności obiekty Malta Ski rokrocznie odwiedzane są przez kilka milionów osób. Dzieje się tak za sprawą ich niezwykłej atrakcyjności (stok narciarski, tor saneczkowy, mini-golf, pontony, place zabaw), ale również dziesiątek imprez z tymi największymi na czele. Odbywały się tutaj m.in. Loty Red Bulla, Koncerty Nelly Furtado i Morcheeby, występy teatru Zingaro czy wielkie Imprezy sportowe: największy w Polsce maraton, Mistrzostwa Świata w Wioślarstwie, Mistrzostwa Świata w Kajakarstwie, zawody rangi mistrzostw Polski i Europy, zawody kwalifikacyjne do Igrzysk Olimpijskich. Mistrzostwa Świata łodzi Smoczych i wiele innych.

Dane techniczne ekranu przy Stoku Narciarskim:

  • format 4:3 (rozmiar wyświetlanego pliku 256x192 pix)
  • wielkość ekranu 4,096 m x 3,072 m
  • wielkość pikseli 16 mm
  • czytelność ekranu 15 do 300 metrów

Specyfikacja materiałów do emisji na ekranie LED:

Nasz nośnik reklamowy umożliwia odtwarzanie szerokiej gamy formatów zapisu klipów dynamicznych w postaci spotów reklamowych. Zalecane formaty prezentujemy poniżej:

  • Windows Media Video (*.wmv)
  • MPEG-2 (*.mpg)
  • AVI (kompresja DiviX, Xvid, lub brak kompresji) (*.avi)
  • Prezentacje FLASH (*.swf)

Możliwa jest również prezentacja obrazów statycznych w formacie rozszerzeń: *.jpg, *.png *.gif.

Zalecana rozdzielczość spotu reklamowego to:

  • dla ekranu led w formacie 4:3 (Stok Narciarski), rozmiar pliku: 256x192 [pix] lub 512x384 [pix]

Prezentacje w innej rozdzielczości zostaną automatycznie zeskalowane do parametrów ekranu.