strona główna / Rezerwacja lekcji / Regulamin rezerwacji

Regulamin rezerwacji

REJESTRACJA I LOGOWANIE

Sfinalizowanie zakupu lekcji wymaga zarejestrowania się / zalogowania. Jeśli jesteś naszym elektronicznym klientem pierwszy raz, kliknij na "Zarejestruj się". Pojawi się Formularz Rejestracyjny, w którym należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką *. Bez wykonania tych czynności nie zarezerwujesz lekcji.

Dzięki tej rejestracji Twoje dane będą już w naszej bazie danych i nie będzie potrzeby ponownego ich wpisywania podczas dokonywania kolejnych rezerwacji. Skracasz sobie czas i omijasz proces wpisywania swoich danych. Rejestracja poza tym upoważnia do otrzymywania informacji o nowościach i promocjach MALTA SKI.

Uwaga! Powierzone nam dane są przeznaczone wyłącznie dla potrzeb realizacji zamówień, informowania o promocjach i nie będą udostępniane innym podmiotom.

Jeśli jesteś już zarejestrowanym klientem, to wystarczy podczas rezerwacji lekcji podać swój Login i Hasło.

RODZAJE LEKCJI

Lekcja indywidualna

Lekcja, w której klient odbywa 50 minut zajęć z instruktorem. Opcjonalnie taka lekcja może się odbyć z dwoma osobami. Druga osoba w takim przypadku zawsze jest wskazana przez osobę rezerwującą lekcje.


NARTY umiejętności:

 • Symbol O: Pierwsza lekcja
 • Symbol A: Jazda wyciągiem , jazda na wprost , początek pługu (mały stok)
 • Symbol B: Pół pług , kątowa jazda równoległa w skos stoku 2 i 3 półka
 • Symbol C: Doskonalenie jazdy równoległej
 • Symbol D: Jazda techniczna 3 półka

SNOWBOARD umiejętności:

 • Symbol 0: Stok do nauki - "0" umiejętności (1 - 2 pierwsze lekcje)
 • Symbol A: Stok do nauki - wprowadzenie, snowboardowe ABC, nauka korzystania z wyciągu na małym stoku, ześlizg boczny przodem/tyłem, ześlizg w skos stoku (efekt spadającego liścia)

Uwaga!
Przejście na duży stok może nastąpić tylko i wyłącznie gdy uczeń potrafi:

 • samodzielnie wpiąć się i wjechać orczykiem na stoku do nauki jazdy
 • bezpiecznie zatrzymać się po wykonanej ewolucji
 • samodzielnie wstawać z zapiętą deską po upadku
 • Symbol B: Stok główny - tylko z I półki - korzystanie z wyciągu do I półki na stoku głównym, ześlizg boczny przodem/tyłem, ześlizg w skos stoku (efekt spadającego liścia), jazda w linii spadku stoku,
 • Symbol C: Stok główny - tylko z I i II półki - jazda na krawędzi w skos stoku w pozycji back/front side, skręt dostokowy - back/front side
 • Symbol D: Stok główny - bez ograniczeń - nauka pełnych skrętów ześlizgiem back/front side, łączenie skrętów

CENY

Podane ceny są cenami brutto, czyli zawierają podatek VAT. Ceny są podawane w polskich złotych (PLN). 

Po zarejestrowaniu się, masz dostęp do systemu rezerwacji lekcji. Korzystając z kalendarza wybierasz odpowiadający Ci dzień i godzinę zajęć. Musisz pamiętać o tym, że system pozwoli Ci zarezerwować nową lekcje grupową 14 dni przed jej rozpoczęciem, w przypadku lekcji indywidualnej okres ten wynosi 1 dzień. Możesz dopisać się do już istniejącej lekcji grupowej w każdej chwili.
Należy pamiętać o dobraniu odpowiedniej grupy wiekowej i poziomu umiejętności do swoich umiejętności.

Po ustaleniu parametrów lekcji i ich zaakceptowaniu zostaje ona zarezerwowana. Kolejny krok to realizacja płatności poprzez serwis www.platnosci.pl . W przypadku niepowodzenia płatności należy skontaktować się telefonicznie z Recepcją MALTA SKI (tel. 501 355 153). W przeciwnym wypadku nie będzie możliwości rezerwacji kolejnej lekcji.Klient nie może mieć jednocześnie więcej niż jednej niezapłaconej lekcji. W przypadku braku opłacenia rezerwacja zostanie usunięta.

WYKONANIE PŁATNOŚCI

Ze względu na specyfikę oferowanej usługi i konieczność rezerwacji lekcji, opłaty dokonujemy  jeszcze przed faktycznym wykonaniem usługi. Po zarezerwowaniu lekcji w naszym systemie, klient ma 3 godziny na opłacenie lekcji. Po tym terminie transakcja będzie odrzucona.

ANULOWANIE LUB PRZENIESIENIE REZERWACJI

Uwaga! Nie możemy anulować zamówienia dotyczącego lekcji, które zostały już opłacone. W szczególnych przypadkach możliwy jest zwrot kwoty za zamówiona lekcję pomniejszony o prowizję dla operatora płatności.

Masz prawo do zawieszenia i zmiany terminu przeprowadzenia lekcji, jednak nie później niż 24 godziny przed jej rozpoczęciem. Zawieszanie (zmiana terminu) lekcji jest możliwa tylko poprzez bezpośredni kontakt (najlepiej telefoniczny) z pracownikiem recepcji MALTA SKI

Zajęcia na stokach  odbywają się bez względu na panujące warunki atmosferyczne w danym dniu.
Recepcja MALTA SKI, tel. 501 355 153
MALTA SKI nie zwraca pieniędzy za wykupione i niezrealizowane z winy klienta lekcje.

Malta Ski, w sytuacjach wyjątkowych zastrzega sobie prawo do zmiany instruktora przy wykupionej przez klienta lekcji. 

REKLAMACJE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPRZEDAWCY ZA NIEZGODNOŚĆ USŁUGI Z UMOWĄ

W przypadku stwierdzenia niezgodności zarezerwowanej lekcji ze stanem faktycznym należy bezzwłocznie powiadomić Recepcję. W przypadku potwierdzenia nieprawidłowości i przyczyny ich powstania przysługuje Ci prawo złożenia formalnej reklamacji. Jednocześnie Malta Ski Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany parametrów zamówionej lekcji.

GWARANCJA JAKOŚCI

Malta Ski Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, żeby realizowane przez nią szkolenia przeprowadzane były na najwyższym poziomie, a obsługa klienta była sprawna i bezproblemowa. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt: recepcja@maltaski.pl

FAKTURY

Wystawiamy faktury, które są dowodem zakupu lekcji i wysyłamy je do klienta drogą pocztową lub pozostawiamy do odbioru osobistego.

UWAGA! Wystawienie faktury jest możliwe po wykonaniu rezerwacji i płatności - klient otrzyma w mailu potwierdzającym rezerwację odpowiedni link do strony gdzie poda wszystkie dane potrzebne do wystawienia faktury.