strona główna / imprezy / XXII Grand Prix - dla dzieci, młodzieży i dorosłych

XXII Grand Prix - dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Grand Prix w narciarstwie zjazdowym i snowboardzie 2016/2017 - Pierwsze zawody już 27 listopada 2016

 

Rywalizacja sportowa jest najważniejszym punktem każdej edycji Grand Prix. Atmosferę wydarzenia dodatkowo podgrzewa ognisko rozpalone na polanie naprzeciwko stoku. Przed, w trakcie, i po zawodach zapraszamy do Fyrtla na gorące zupy, rozgrzewające herbaty i kawę – a to wszystko na wynos, by móc na bieżąco śledzić zmagania zawodników na stoku i nie stracić więcej niż kilku minut widowiska.

WYNIKI GRAND PRIX 2016/2017 

SPRAWDŹ CZY JESTEŚ NA LIŚCIE STARTOWEJ KOLEJNEJ EDYCJI ZAWODÓW

Harmonogram zawodów

W przypadków zawodów rozgrywanych w godzinach popołudniowych

– wydawanie pakietów startowych godz. 16:30

– rozgrzewka godz. 17.15

– start zawodów 17.50

W przypadków zawodów rozgrywanych w godzinach porannych

– wydawanie pakietów startowych godz. 7:00

– rozgrzewka godz. 7:20 

– start zawodów 8:00

Organizatorem GRAND PRIX w narciarstwie zjazdowym i snowboardzie jest Malta SKI i SKF Partner. Są to zawody organizowane na wzór alpejskiego Pucharu Świata. Grand Prix to największa impreza cykliczna tego typu "na nizinach" w zachodniej Polsce. Startują w niej zarówno amatorzy, jak i zawodowcy. W zawodach tych regularnie ścigają się wychowankowie MALTA SKI, którzy tutaj uczestniczą w narciarskich i snowboardowych zajęciach.

W sezonie 2016/2017 na stoku MALTA SKI odbędzie się aż 5 edycji Grand Prix oraz zawody kończące cały cykl - Puchar Poznania. Od tego roku pobieramy kaucję w wysokości 30,00 zł za plastron (numer startowy). Zwrot kaucji następuje wraz ze zwrotem plastronu. Plastron można oddać w najbardziej dogodnym dla Państwa momencie a więc bezpośrednio po zakończonej edycji lub po całym cyklu zawodów. 

Terminy

I edycja: niedziela, 27 listopada 2016, start zawodów - godz. 17.00

II edycja: niedziela, 18 grudnia 2016, start zawodów - godz. 17.00

III edycja: niedziela, 22 stycznia 2017, start zawodów - godz. 8.00

IV edycja: niedziela, 26 luty 2017, start zawodów - godz. 8.00

V edycja: niedziela, 19 marca 2017, start zawodów - godz. 17.00

Puchar Poznania: niedziela, 23 kwietnia 2017, start zawodów - godz. 12.00

Formuła imprezy ma charakter otwarty i pozwala wziąć w niej udział setkom chętnych narciarzy i snowbordzistów. Cykl Grand Prix cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Poznania, ale i całej Wielkopolski. W ubiegłorocznej imprezie wystartowała rekordowa ich liczba. Główną ideą imprezy jest popularyzacja narciarstwa i snowboardu oraz kreowanie aktywnych form wypoczynku mieszkańców naszego regionu.

Zasady

Do klasyfikacji generalnej liczone są 4 najlepsze wyniki każdego zawodnika z 5 edycji. 4 najlepszych zawodników z każdej kategorii w klasyfikacji generalnej startuje w Pucharze Poznania.

Szczegółowe informacje na temat zasad uczestnicwa znajdują się w regulaminie zawodów (plik do pobrania na dole strony).

Zapisy na kolejne edycje trwają!

Możliwość dokonania zapisów przez internet oraz w Recepcji MALTA SKI dostępna jest do czwartku poprzedzającego zawody. Istnieje możliwość zapisu na wybrane edycje zawodów lub wszystkie edycje jednocześnie. Opłata za udział w jednej edycji zawodów wynosi 50 zł.

Aby dokonać zgłoszenia, osoba startująca lub jej prawny opiekun (w przypadku osób niepełnoletnich) zobowiązany jest zarejestrować się do zawodów na każdą eliminację, w której chce wziąć udział. Możliwe są dwa sposoby rejestracji: poprzez internet i opłatę na stronie: maltaski.pl/zapisy lub poprzez dokonanie opłaty startowej w Recepcji MALTA SKI. W obu przypadkach obowiązkowe jest odręczne wypełnienie Karty Zgłoszeniowej (plik do pobrania na dole strony), którą należy dostarczyć do Recepcji MALTA SKI lub jej skan, ewentualnie zdjęcie wysłać na maila sprzedaz@maltaski.pl

 



UWAGA !
WARUNKIEM STARTU OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ JEST ZŁOŻENIE ZGODY RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO

Kontakt

Dział Sprzedaży i Marketingu
ul. Wiankowa 2, 61-131 Poznań
tel. 501 710 125
e-mail: sprzedaz@maltaski.pl

Osoby kontaktowe: Paweł Cielewicz

Pliki do pobrania